VI SER FRAM TIL MER SKIGLEDE FRA CA 10. DESEMBER 2022. HA EN FLOTT SOMMER SÅ LENGE!

Skiutleie (priser 2021-2022)

Vi har åpent i skisenterets sesong og starter opp kl. 09:30. Vi hjelper deg med å finne det rette utstyret som er tilpasset ditt nivå. Vi har utstyr som passer til alle aldre. Vi leier også ut pulk.

Antall Dager1234567EX.
Komplett SKI barn 0-6 år220,-330,-410,-500,-580,-640,-700,-55,-
Ski barn 0-6 år160,-220,-275,-330,-370,-410,-455,-45,-
Komplett SKI barn 7-15 år295,-410,-510,-590,-680,-740,-800,-70,-
Ski barn 7-15 år230,-325,-395,-455,-520,-555,-605,-45,-
Sko barn110,-150,-185,-220,-255,-280,-310,-35,-
Komplett SNOWBOARD barn295,-410,-510,-590,-680,-740,-800,-70,-
Komplett SNOWBOARD 16+390,-530,-660,-760,-860,-955,-1040,-80,-
Komplett SKI voksen 16+390,-530,-660,-760,-860,-955,-1040,-80,-
Ski voksen 16+305,-410,-515,-615,-680,-730,-795,-55,-
Ski voksen305,-410,-515,-615,-680,-730,-795,-50,-
Sko voksen150,-200,-255,-305,-360,-400,-455,-35,-
Staver90,-105,-130,-150,-165,-185,-210,-25,-
Barnesele105,-125,-145,-160,-180,-205,-220,-25,-
Komplett Langrenn*425,-560,-690,-790,-890,-985,-1070,-65,-
Pulk390,-700,-950,-1 100,-1 200,-1 300,-1 400,-100,-

*Forsikring:
Slalom og snowboard: Kr 20,- pr dag i forsikring anbefales. Dekker hendelig skade på utstyr.
Langrenn: Obligatorisk forsikring kr 100 per dag. Dekker skade på utstyr.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram